Hakkımızda


#KoronavirüsüYeneceğiz


Ülkemizin Koronavirüs ile yürüttüğü amansız mücadelede herkes gibi bizler de üzerimize düşeni fazlasıyla yaparak sosyal izolasyonu uygulayarak eğitim öğretim faaliyetlerimize geçici bir süreliğine ara verdik.

Ancak ülke olarak iyileşecek, yakında geri döneceğiz ve geri döndüğümüzde geçmiş yaşam alışkanlıklarımızdan uzakta, 14 kurala riayet ederek ve tüm öğrencilerimizin sağlığını korumayı prensip edinerek sıkı tedbirlerle eğitim hizmeti vermeye devam edeceğiz.

Sizlerde güvenli ve steril bir eğitim hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz


En derin sevgilerimizle…


Misyonumuz Ve Vizyonumuz

Öncelikli misyonumuz; Güçlü Adımlar Anaokulu'nda okul öncesi eğitim; çocukların gelişim özellikleri, bireysel farklılıkları ve yetenekleri göz önüne alınarak, sağlıklı bir biçimde fiziksel, duygusal, dil, sosyal ve zihinsel yönden gelişimlerini sağlayıcı, olumlu kişilik temellerinin atıldığı, yaratıcı yönlerinin çıkarıldığı, kendilerine güven duymalarının sağlandığı sistemli bir eğitimdir. Özgün düşünen, araştıran, neden sonuç ilişkisi kuran, yazan ve soru soran, sorgulayan çocuklarımıza ilk temellerimizi okul öncesinde atıyoruz.

Öğrencilerimizin 21. Yüzyılın gerektirdiği becerilere sahip bir ‘dünya vatandaşı’ olarak yetişmeleri için eğitim, öğretim faaliyetlerimizi farklı içeriklerle destekliyoruz. Analitik düşünebilen, merak eden, eleştirel düşünebilen, farklılıklara saygılı, yaratıcı, üretken, en önemlisi Atatürk ilkelerine bağlı, onun ışığında ve yolunda ilerleyen bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz.


Open chat
Hoşgeldiniz
Nasıl yardımcı olabilirim?